X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

dietetyka

 

Celem pierwszej konsultacji dietetycznej jest dokładne poznanie stanu zdrowia, dotychczasowego sposobu żywienia pacjentów, oraz wspólne ustalenie szczegółów dalszej współpracy oraz zamierzonych celów. Podczas konsultacji będą miały miejsce:

  • Szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy.
  • Analiza wyników badań laboratoryjnych i omówienie dotychczasowych nawyków żywieniowych (w tym celu na pierwszą wizytę warto przynieść aktualne badania oraz dzienniczek żywieniowy z 3 dni).
  • Przekazanie najważniejszych, indywidualnie dobranych porad i wskazówek, możliwych do wprowadzenia „od zaraz” (po konsultacji jej podsumowanie zostanie przesłane drogą mailową).
  • Ustalenie dalszego przebiegu współpracy.

Dietetyka

Czas trwania pierwszej konsultacji to 30 min, a jej koszt to 150 zł.

Po pierwszej konsultacji możliwe jest umówienie się na:

  • okresowe konsultacje (np. co 2 tygodnie/raz na miesiąc), na których omawiane są postępy oraz wprowadzane ewentualne modyfikacje w zależności od potrzeb. Koszt konsultacji kontrolnej to 100 zł.
  • szczegółowe zalecenia żywieniowe – zbiór wszystkich porad, wskazówek, zasad żywienia, produktów zalecanych i niezalecanych dopasowanych indywidualnie do stanu zdrowia i stylu życia. W przeciwieństwie do gotowych jadłospisów, zalecenia nie obejmują planu konkretnych posiłków na kilka kolejnych dni, a ich celem jest nauka samodzielnego komponowania diety, zapewniając pacjentom niezależność. Metoda ta skupia się na dążeniu do samodzielności i stopniowym wykształcaniu zdrowych nawyków. Zalecenia można wykupić samodzielnie lub razem z jadłospisem. Koszt pakietu zaleceń to 350 zł.
  • Jadłospis na 7 lub 14 dni - Każdy jadłospis jest indywidualnie dopasowany do stanu zdrowia, stylu życia, preferencji żywieniowych, celów ustalonych podczas konsultacji, a także statusu materialnego i czasu, jaki pacjenci mogą poświęcić na przygotowywanie posiłków. Do jadłospisów dołączone są zamienniki produktów, dzięki którym mogą one służyć przez długi czas – lista zamienników ułatwia samodzielne modyfikowanie posiłków wedle potrzeb. W cenie jadłospisu przysługują 4 poprawki zgłoszone przez pacjenta. Koszt jadłospisu tygodniowego to 150 zł, a dwutygodniowego – 250 zł.
  • miesięczną współpracę dietetyczną - miesięczna współpraca obejmuje konsultację wstępną, pakiet zaleceń żywieniowych, jadłospis na 14 dni (możliwość zgłoszenia 4 poprawek), konsultację kontrolną oraz stały kontakt za pośrednictwem maila. Koszt współpracy to 800 zł.

W celu umówienia się na konsultacje proszę skontaktować się z rejestracją, osobiście lub telefonicznie pod numerem 22 592 93 05 do 10. Polecamy skorzystanie z rejestracji online.
Aby uzyskać poradę specjalisty CMS można także napisać do nas korzystając z formularza zapytaj lekarza.

Nasi specjaliści:
mgr Aleksandra Dziura

Dietetyka

Przejdź do strony on-line

Kontakt

ADRES

Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa

E-mail

rejestracja@cms.waw.pl
sekretariat@cms.waw.pl
iod@cms.waw.pl

LOKALIZACJA I DOJAZD

Lokalizacja na mapie Google
Dojazd dla zmotoryzowanych
Dojazd autobusami (przystanki i autobusy)

Godziny pracy

Pon - Pt: 7.30 - 20.00
Sb: 8.00 - 14.00

REJESTRACJA

22 592 93 05

22 592 93 06

22 592 93 07

22 592 93 08

22 592 93 09

22 592 93 10

CMS na Facebook

Odzwiedź naszą stronę

Formularz Kontaktowy. Prosimy o pozostawienie kontaktu. Oddzwonimy.

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.CMS i wracasz do gry!

Copyright © Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.