X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

dietetyka

Celem pierwszej konsultacji dietetycznej jest dokładne poznanie stanu zdrowia, dotychczasowego sposobu żywienia pacjentów, oraz wspólne ustalenie szczegółów dalszej współpracy oraz zamierzonych celów. Podczas konsultacji będą miały miejsce:

  • Szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy.
  • Analiza wyników badań laboratoryjnych i omówienie dotychczasowych nawyków żywieniowych (w tym celu na pierwszą wizytę warto przynieść aktualne badania oraz dzienniczek żywieniowy z 3 dni).
  • Przekazanie najważniejszych, indywidualnie dobranych porad i wskazówek, możliwych do wprowadzenia „od zaraz” (po konsultacji jej podsumowanie zostanie przesłane drogą mailową).
  • Ustalenie dalszego przebiegu współpracy.

Dietetyka

Czas trwania pierwszej konsultacji to 30 min, a jej koszt to 150 zł.

Po pierwszej konsultacji możliwe jest umówienie się na:

  • okresowe konsultacje (np. co 2 tygodnie/raz na miesiąc), na których omawiane są postępy oraz wprowadzane ewentualne modyfikacje w zależności od potrzeb. Koszt konsultacji kontrolnej to 100 zł.
  • szczegółowe zalecenia żywieniowe – zbiór wszystkich porad, wskazówek, zasad żywienia, produktów zalecanych i niezalecanych dopasowanych indywidualnie do stanu zdrowia i stylu życia. W przeciwieństwie do gotowych jadłospisów, zalecenia nie obejmują planu konkretnych posiłków na kilka kolejnych dni, a ich celem jest nauka samodzielnego komponowania diety, zapewniając pacjentom niezależność. Metoda ta skupia się na dążeniu do samodzielności i stopniowym wykształcaniu zdrowych nawyków. Zalecenia można wykupić samodzielnie lub razem z jadłospisem. Koszt pakietu zaleceń to 350 zł.
  • Jadłospis na 7 lub 14 dni - Każdy jadłospis jest indywidualnie dopasowany do stanu zdrowia, stylu życia, preferencji żywieniowych, celów ustalonych podczas konsultacji, a także statusu materialnego i czasu, jaki pacjenci mogą poświęcić na przygotowywanie posiłków. Do jadłospisów dołączone są zamienniki produktów, dzięki którym mogą one służyć przez długi czas – lista zamienników ułatwia samodzielne modyfikowanie posiłków wedle potrzeb. W cenie jadłospisu przysługują 4 poprawki zgłoszone przez pacjenta. Koszt jadłospisu tygodniowego to 150 zł, a dwutygodniowego – 250 zł.
  • miesięczną współpracę dietetyczną - miesięczna współpraca obejmuje konsultację wstępną, pakiet zaleceń żywieniowych, jadłospis na 14 dni (możliwość zgłoszenia 4 poprawek), konsultację kontrolną oraz stały kontakt za pośrednictwem maila. Koszt współpracy to 800 zł.

W celu umówienia się na konsultacje proszę skontaktować się z rejestracją, osobiście lub telefonicznie pod numerem 22 592 93 05 do 10. Polecamy skorzystanie z rejestracji online.
Aby uzyskać poradę specjalisty CMS można także napisać do nas korzystając z formularza zapytaj lekarza.

Nasi specjaliści:
mgr Aleksandra Dziura

Dietetyka

Przejdź do strony on-line