X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

Poradnia stopy

 

Wczesne badanie stanu stóp m.in na podoskopie pozwala szybko zdiagnozować nieprawidłowości w pracy stóp, a także pracę ścięgna Achillesa, stawu rzepkowo-udowego, stawu kolanowego, miednicy, kręgosłupa, a co najistotniejsze, pozwala na ocenę zespołów chorobowych i niestabilności dolnego stawu skokowego. Wczesna diagnoza niestabilności pozwala na wdrożenie odpowiedniego leczenia, które rozpoczynamy od zaopatrzenia pacjenta w indywidualnie przygotowane wkładki do obuwia.


W Centrum Medycyny Sportowej proponujemy pacjentom termoplastyczne wkładki Formthotics. Są one wykonywane indywidualnie na każdą stopę pacjenta. Zapewniają optymalny rozkład nacisków na podłoże, naturalnie kształtują stopę i wspomagają jej boczne powierzchnie. W zależności od potrzeb są dodatkowo wzbogacane o peloty korygujące daną wadę.


Formthotics - wkładki


Istnieją cztery rodzaje wkładek, które są stosowane przy różnych schorzeniach. Ogromną zaletą jest to, że mogą być noszone nie tylko przy codziennym użytku w obuwiu wyjściowym (wkładki zielone), ale także przy sportach wyczynowych czy amatorskich (wkładki czerwone) i nie ma przeciwwskazań do stosowania ich u dzieci (wkładki niebieskie). Wkładki różowe (miękkie) wspomagają pacjentów ze stopą cukrzycową czy reumatyczną. Są także polecane dla ludzi starszych a także u pacjentów z żylakami podudzia.


Wczesne badanie stóp wskazane jest każdemu z nas. Dzięki temu można szybko zdiagnozować i zapobiegać wielu schorzeniom, które w późniejszym stadium chorobowym ciężko wyleczyć i niejednokrotnie trudno powiązać z przyczyną w nieprawidłowym obciążaniu i budowie stóp.

Przejdź do strony on-line

Kontakt

ADRES

Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa

E-mail

rejestracja@cms.waw.pl
sekretariat@cms.waw.pl
iod@cms.waw.pl

LOKALIZACJA I DOJAZD

Lokalizacja na mapie Google
Dojazd dla zmotoryzowanych
Dojazd autobusami (przystanki i autobusy)

Godziny pracy

Pon - Pt: 7.30 - 20.00
Sb: 8.00 - 14.00

REJESTRACJA

22 592 93 05

22 592 93 06

22 592 93 07

22 592 93 08

22 592 93 09

22 592 93 10

CMS na Facebook

Odzwiedź naszą stronę

Formularz Kontaktowy. Prosimy o pozostawienie kontaktu. Oddzwonimy.

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.CMS i wracasz do gry!

Copyright © Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.