O nas

Centrum Medycyny Sportowej  jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym specjalizującym się w terapii urazów ortopedycznych. CMS powstało w 2002 jednak historia miejsca, w którym działa nasze Centrum jest znacznie dłuższa. Już od lat nasi lekarze dbają o zdrowie sportowców i osób aktywnie uprawiających sport. 

Posiadamy najlepszych specjalistów w Polsce, którzy wykorzystują najnowocześniejsze techniki i technologie w diagnozie, leczeniu i rehabilitacji. Nic nie pozostawiamy przypadkowi. 

Terapie stosowane w Centrum Medycyny Sportowej obejmują całościowo proces powrotu pacjenta do formy. Z tego względu oprócz kliniki ortopedii prowadzimy centrum rehabilitacji jak też centrum diagnostyki i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada także własny blok operacyjny i oddział szpitalny, w którym przeprowadzane są operacje i zabiegi ortopedyczne.

Nasze atuty są widoczne na pierwszy rzut oka:

  • największe centrum ortopedyczno-rehabilitacyjne w Warszawie dostępne jest zarówno dla osób mających problemy z narządem ruchu oraz sportowców jak i dla osób aktywnych sportowo,
  • doświadczony zespół lekarzy specjalistów i rehabilitantów
  • na miejscu diagnoza i porady specjalistów oraz dostęp do najlepszych lekarzy
  • najnowsze technologie ortopedyczne
  • szpital ortopedyczny
  • wszechstronna pomoc specjalistów
  • kompleksowa najnowocześniejsza diagnostyka obrazowa - Rezonans Magnetyczny 3T
  • dogodny dojazd (centrum Warszawy – blisko dla wszystkich)


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej. Na stronie znajdują się informacje o naszych lekarzach i specjalistach, nowych sposobach leczenia urazów ortopedycznych. Niezależnie od tego, czy uprawiacie Państwo sport wyczynowy, czy będziecie Państwo wypoczywać całe wakacje w hamaku, w razie problemu zdrowotnego, pamiętajcie o CMS. Jesteśmy tutaj aby Państwu pomóc. U nas wszystko co potrzebne przy leczeniu urazów ortopedycznych można znaleźć pod jednym dachem. CMS i wracasz do gry.
 


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa