Zapytaj Lekarza


Napisz do nas


Pola oznaczone jako (*) są polami wymaganymi.


Imię i nazwisko (*):


Adres e-mail (*):


Telefon kontaktowy:


Treść wiadomości (*):


W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które od dnia 25 maja 2018 roku stanowi podstawę prawną przetwarzania danych, informujemy, że dostosowaliśmy procesy administrowania danymi osobowymi, uzyskiwanymi poprzez kontakt z nami, do tych przepisów. Prosimy zapoznać się z naszym Regulaminem polityki prywatności.

(*) Zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności i akceptuję postanowienia tych dokumentów. Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych .

(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o. w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu - w celu korzystania z kontaktu z CMS, zapytaj lekarza, newslettera lub zapisów online - na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa