Klinika ortopedyczna

Klinika ortopedyczna to serce Centrum Medycyny Sportowej. W klinice znajdziesz wybitnych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będą w mogli pomóc w zdiagnozowaniu i leczeniu Państwa urazów.
 
W pierwszej kolejności stawiamy na specjalistyczną diagnozę. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia zebraliśmy w naszym Centrum niezbędnych lekarzy i sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie dokładnych badań stojących u podstaw diagnozy.
 
Porady naszych ortopedów dostępne są dla każdego. Możesz umówić się na wizytę już teraz i uzyskać dostęp do bogatego doświadczenia naszego personelu. W trakcie wizyty uzyskasz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji o przebiegu dalszego leczenia. Nasi lekarze na podstawie przeprowadzonej diagnozy przedstawią pełen obraz sytuacji w Państwa szczególnym przypadku oraz pokażą, w jaki sposób najlepiej odzyskać aktywność i zdrowie. 

Bardzo istotnym elementem przywracania aktywności ruchowej jest połączenie zabiegów ortopedycznych z właściwą rehabilitacją. W CMS stosujemy zasadę łączenia leczenia zabiegowego i operacyjnego z intensywną rehabilitacja. Połączenie tych dwóch obszarów daje szansę na powrót do pełnej sprawności. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność, że trafili w dobre ręce i nie zmarnują czasu przed następnym sezonem.©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa