X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

Klinika ortopedyczna

Klinika ortopedii stanowi główny filar Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie. CMS to placówka medyczna specjalizująca się w szeroko pojętej diagnostyce pacjentów z problemami ortopedycznymi.

W miejscu, jakim jest klinika ortopedii, wykonywane są również specjalistyczne zabiegi operacyjne, których celem jest przywrócenie dawnej sprawności układu ruchowego.
Każdy ortopeda, zatrudniony w tej placówce medycznej posiada bogaty dorobek zawodowy, ogromne doświadczenie i wiedzę, która pozwala na świadczenie najwyższej jakości pomocy pacjentom, zarówno z Warszawy, jak i z całej Polski. Do kliniki mogą zgłosić się wszystkie osoby, które potrzebują specjalistycznej porady w kwestii problemów, dotyczących ich sprawności fizycznej, spowodowanych nie tylko urazami sportowymi, ale i wypadkami czy kontuzjami, które mają miejsce w ich życiu codziennym. Ortopeda, działający z ramienia kliniki, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji w kwestii leczenia schorzeń, zleca wykonanie szczegółowej diagnostyki oraz przeprowadza wywiad lekarski z każdym pacjentem.
Dzięki temu konsultacja ta daje pełny obraz zaistniałego problemu i pozwala na zastosowanie, adekwatnych do sytuacji, metod leczenia.

W trakcie leczenia, które odbywa się w miejscu, jakim jest klinika ortopedii, lekarz prowadzący ma do dyspozycji nie tylko zespół wykwalifikowanych specjalistów, ale i bogate zaplecze medyczne. Wieloletnia praktyka zawodowa sprawia, iż ortopeda, zatrudniony w placówce medycznej CMS, podejmuje się wykonywania trudnych i skomplikowanych zabiegów oraz jest w stanie przywrócić sprawność fizyczną wyczynowym sportowcom czy pacjentom, poszkodowanym, nawet w ciężkich wypadkach komunikacyjnych.

Ortopeda, opiekujący się danym pacjentem, po okresie jego leczenia, jest w stanie dobrać odpowiednią rehabilitację do potrzeb chorego, która pozwala na szybszą rekonwalescencją i ułatwia powrót do pełnego zdrowia. Połączenie leczenia zabiegowego, operacyjnego i rehabilitacji jest szansą na odzyskanie dawnej sprawności fizycznej i dalsze kontynuowanie kariery zawodowej, szczególnie dla osób wyczynowo uprawiających daną dyscyplinę sportu.

Przejdź do strony on-line