REZONANS MAGNETYCZNY 3T W CMS.

Otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego w Centrum Medycyny Sportowej wyposażonej w cyfrowy aparat o polu 3 tesli w pełni przystosowanym do badań sportowców w zakresie kardiologii, ortopedii i neurologii to kolejny etap rozwoju naszego Centrum. Jest to pierwszy w Polsce aparat tak bogato wyposażony i w pełni cyfrowy. Dzięki tej inwestycji zapewnimy naszym pacjentom nie tylko doskonałą i fachową opiekę lekarską, ale również sprzęt diagnostyczny na najwyższym, światowym poziomie. Każdy pacjent może liczyć na pełną i kompleksową usługę: od diagnozy po leczenie szpitalne i rehabilitację.
 
System do obrazowania metodą rezonansu magnetycznego Ingenia 3.0T został zaprojektowany we współpracy z wiodącymi ośrodkami i uznanymi radiologami. Dzięki temu uzyskano najlepsze możliwe efekty kliniczne, i co niezwykle ważne zwiększyliśmy jednocześnie komfort pacjentów i użytkowników. System Ingenia 3.0T zapewnia również wymierne korzyści ekonomiczne. Najwyższa cyfrowa jakość i prędkość obrazowania dostarczana przez Ingenia wspiera pracę klinicystów, zwiększa pewność diagnostyczną oraz poprawia jakość opieki nad pacjentami.
 
Jesteśmy dumni z tej inwestycji, która niesie ze sobą ważny element prospołeczny związany z dostepnością do najwyższych sandardów w diagnostyce obrazowej.
 
Aparat Ingenia 3T marki Philips to świadomy wybór w sprzęt spełniający najwyższe standardy. W roku 2013 i roku 2014 organizacja KLAS uznała rezonans magnetyczny Ingenia 3T za najlepsze urządzenie w swojej klasie.


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa