X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

DRUGI APARAT MRI 3T W CMS

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym 13.01.2021r. rozpoczęła przyjmowanie pacjentów na badania druga pracownia Rezonansu Magnetycznego 3T  zlokalizowana w Centrum Medycyny Sportowej. Z powodu pandemii uruchomienie pracowni obyło się bez uroczystego otwarcia, ale nasz drugi aparat należący do klasy aparatów rezonansu magnetycznego wysokopolowych już pisze nową historię w diagnostyce MRI w Polsce, bowiem dzięki niemu jest to pierwsza komercyjna pracownia, która posiada dwa aparaty rezonansu magnetycznego 3T.

Drugi APARAT 3T

Nasz aparat to rezonans magnetyczny z serii aparatów marki Philips Ingenia 3T. Zastosowane rozwiązania w nich mają przede wszystkim służyć poprawie komfortu dla pacjenta. Otwór tuby rezonansu ma bowiem aż 70 cm średnicy, co zdecydowanie zwiększa poczucie przestrzenności podczas badania.

Dodatkowo w naszej pracowni zainstalowaliśmy nowe rozwiązanie pt.: In-bore experience. Jest to angażujące połączenie obrazu i dźwięku, które pomaga pacjentom zrelaksować się i pozostawać nieruchomo, co przekłada się na lepszą jakość obrazu podczas badania. Pacjent może wybrać rodzaj oświetlenia i obrazów widocznych w trakcie badania oraz ustawić preferowane dźwięki. Funkcjonalności te pomagają pacjentom szybciej się zrelaksować oraz przetrwać cały proces w bezruchu.

Ma to szczególne znaczenie dla pacjentów z klaustrofobią – dzięki czemu dyskomfort w trakcie badania jest minimalizowany.

Drugi APARAT 3T

Poniżej krótki film przedstawiający możliwości rozwiązania In-bore experience.

Zapraszamy!

CMS I WRACASZ DO GRY!

Przejdź do strony on-line

Kontakt

ADRES

Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa

E-mail

rejestracja@cms.waw.pl
sekretariat@cms.waw.pl
iod@cms.waw.pl

LOKALIZACJA I DOJAZD

Lokalizacja na mapie Google
Dojazd dla zmotoryzowanych
Dojazd autobusami (przystanki i autobusy)

Godziny pracy

Pon - Pt: 7.30 - 20.00
Sb: 8.00 - 14.00

REJESTRACJA

22 592 93 05

22 592 93 06

22 592 93 07

22 592 93 08

22 592 93 09

22 592 93 10

CMS na Facebook

Odzwiedź naszą stronę

Formularz Kontaktowy. Prosimy o pozostawienie kontaktu. Oddzwonimy.

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.CMS i wracasz do gry!

Copyright © Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.