CMS ZAJĘŁO II MIEJSCE W RANKINGU IDEALNY PRACODAWCA 2014

Niezmiernie miło nam poinformować, że w rankingu Idealny Pracodawca 2014, który przygotowuje firma doradcza Universum, Centrum Medycyny Sportowej zajęło II miejsce w kategorii Medycyna i Farmacja. W zakończonym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2014 – 23.599 osób oceniło rodzimych pracodawców. Studenci z 71 uczelni wyższych określili swoje oczekiwania w stosunku do przyszłych pracodawców oraz wybrali idealnych ich zdaniem w siedmiu kategoriach: Biznes, Inżynieria, IT, Nauki humanistyczne, Nauki ścisłe, Prawo oraz Medycyna i Farmacja.

Z rankingu wynika, że od przyszłego pracodawcy studenci oczekują przede wszystkim przyjaznego środowiska pracy. Połowa spośród wskazywanych przez studentów najważniejszych czynników świadczących o atrakcyjności pracodawcy bezpośrednio wiąże się z ogólnie pojętą kulturą organizacji. Studenci cenią sobie także m.in. stabilizację zatrudnienia, możliwości rozwoju, możliwość pogodzenia życia osobistego z zawodowym oraz wysokie zarobki.

Na sukces firmy składają się ludzie, którzy ją tworzą. Dobre warunki pracy, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i stabilizacja zatrudnienia to czynniki jakie są ważne dla Centrum Medycyny Sportowej w ciągłym budowaniu swojego wizerunku na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy.

Link do wyników rankingu


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa