X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

CMS pierwszym ośrodkiem w Polsce stosującym urządzenie Balancer firmy ProKinetic

Balancer polsko-amerykańskiej firmy ProKinetic System w CMS

W Centrum Medycyny Sportowej, jako pierwsi w Polsce zainstalowaliśmy urządzenie o nazwie Balancer polsko-amerykańskiej firmy ProKinetic System. Jest to innowacyjne wsparcie fizjoterapii osób mających problem z chodzeniem. Zaburzenia poprawności chodu mogą być następstwem urazów, operacji ortopedycznych, schorzeń neurologicznych czy choćby zaawansowanego wieku. Bardzo często ich podłożem nie jest niewydolność aparatu chodu, ale lęk przed utratą równowagi i upadkiem. I głównie dla takich osób przeznaczony jest Balancer i związany z nim sposób reedukacji senso motorycznej.

Pod okiem naszych terapeutów nasi pacjenci odzyskują kontrolę chodu i poczucie bezpieczeństwa podczas przemieszczania się bez pomocy balkoników czy kul.

Szczególnymi adresatami są seniorzy. Osoby, którym zdarzyło się już upaść. Odnieśli na skutek tego obrażenia, które spowodowały lęk przed kolejnym incydentem, a w konsekwencji ograniczenie aktywności ruchowej. Jest rzeczą wiadomą powszechnie, że ruch jest dla osób w podeszłym wieku niezbędny dla zdrowia organizmu. Spacery na świeżym powietrzu to podstawa codziennej aktywności. Trening na Balancerze pozwala przywrócić radość z bezpiecznego wyjścia poza dom.

Zastosowanie specjalnego toru przeszkód bądź elementów podłogowych do treningu propriorecepcji, pozwala na bezpieczne, skuteczne i szybsze odzyskiwanie stabilności pacjentom po kontuzjach sportowych i operacjach z nimi związanych, jak i po innych urazach, jakie mogą przytrafić się każdemu.

Wszelkich informacji na temat zastosowania Balancera udziela pracujący w CMS współtwórca projektu mgr Maciej Piątkowski tel. 22 592 93 14 lub 22 592 93 05-10 wew 114.

Przejdź do strony on-line

Kontakt

ADRES

Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa

E-mail

rejestracja@cms.waw.pl
sekretariat@cms.waw.pl

LOKALIZACJA I DOJAZD

Lokalizacja na mapie Google
Dojazd dla zmotoryzowanych
Dojazd autobusami (przystanki i autobusy)

Godziny pracy

Pon - Pt: 7.30 - 20.00
Sb: 8.00 - 14.00

REJESTRACJA

22 592 93 05

22 592 93 06

22 592 93 07

22 592 93 08

22 592 93 09

22 592 93 10

CMS na Facebook

Odzwiedź naszą stronę

Formularz Kontaktowy. Prosimy o pozostawienie kontaktu. Oddzwonimy.

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.CMS i wracasz do gry!

Copyright © Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.