X

Zapisz się na newsletter
od CMS w Warszawie

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G w CMS

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G jest przeznaczona dla osób, które wracają do zdrowia po kontuzji, urazie, leczeniu operacyjnym lub chcą popracować nad kondycją i poprawić sylwetkę.

Pandemia koronawirusa, która ograniczyła aktywność zawodową i społeczną wielu osób spowodowała także znaczne ograniczenie aktywności fizycznej, czego wynikiem jest przyrost masy ciała, bóle stawów i zmniejszenie wydolności fizycznej. Wszystko to sprawia, że ponowne podjęcie aktywności fizycznej może skutkować wystąpieniem problemów ze stawami lub mięśniami.

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G wykorzystuje unikalną technologię różnicy ciśnień powietrza opracowaną przez NASA.

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G w CMS

Osoba stojąca na bieżni w okolicy pasa „obejmowana” jest elastycznym, napompowanym pierścieniem, a całe nogi – od stóp do pasa – znajdują się w specjalnej zamkniętej bańce, do której pompowane jest powietrze. To właśnie pompujący powietrze kompresor przesuwa ciało w górę, zmniejszając wagę człowieka. Maksymalne ciśnienie wewnątrz urządzenia jest wyższe o 10 procent niż ciśnienie atmosferyczne. Przeciwdziałanie grawitacji  pozwala na ćwiczenie w warunkach masy ciała zmniejszonej nawet o 80%!

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G w CMS

Unikalna technologia minimalizuje obciążenia i skutki treningu powstałe podczas chodu lub biegu i umożliwia stopniowy powrót do pełnej sprawności w naturalnych warunkach.

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G w CMS

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G znajduje zastosowanie:

  • w medycynie sportowej w zakresie prewencji urazów, rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej, treningu podstawowego, dodatkowej jednostki treningowej, treningu stabilizacyjnego,
  • w rehabilitacji ortopedycznej w zakresie rehabilitacji pourazowej, ruchowej, pooperacyjnej, profilaktyce upadków, reedukacji chodu, treningu stabilizacyjnego,
  • w geriatrii w poprawie ogólnoustrojowej kondycji pacjentów, pozwala zredukować nadmierne zmęczenie, jednocześnie  motywuje do ruchu, a redukcja obciążenia zmniejsza dolegliwości bólowe spowodowane zmianami degeneracyjnymi stawów.
     

Bieżnia antygrawitacyjna Alter-G w CMS

 

Przejdź do strony on-line

Kontakt

ADRES

Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa

E-mail

rejestracja@cms.waw.pl
sekretariat@cms.waw.pl
iod@cms.waw.pl

LOKALIZACJA I DOJAZD

Lokalizacja na mapie Google
Dojazd dla zmotoryzowanych
Dojazd autobusami (przystanki i autobusy)

Godziny pracy

Pon - Pt: 7.30 - 20.00
Sb: 8.00 - 14.00

REJESTRACJA

22 592 93 05

22 592 93 06

22 592 93 07

22 592 93 08

22 592 93 09

22 592 93 10

CMS na Facebook

Odzwiedź naszą stronę

Formularz Kontaktowy. Prosimy o pozostawienie kontaktu. Oddzwonimy.

Prosimy wypełnić formularz (wszystkie pola są wymagane). Oddzwonimy, doradzimy i umówimy Państwa na wizytę.CMS i wracasz do gry!

Copyright © Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.