Dr n. med.
Piotr Nowak

Specjalizacja: Ortopedia i traumatologia
 
Profil: Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii. Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym schorzeń i urazów stawu kolanowego, biodrowego oraz barkowego, wykonuje rutynowo zabiegi protezoplastyki całkowitej i połowiczej stawu kolanowego i biodrowego.
 
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2006 doktor nauk medycznych.
 
  W ostatnich tylko trzech latach wykonałem około 300 zabiegów artroskopii stawu kolanowego i barkowego, około 100 artroskopowych rekonstrukcji więzadeł krzyżowych różnymi metodami z użyciem najlepszych dostępnych na rynku systemów stabilizacji i implantów. Ponadto wykonałem około 200 protezoplastyk stawu biodrowego i kolanowego, do kolejnych 200 asystowałem. 
    Zdobyte 14-letnie doświadczenie w chirurgii ortopedycznej urazowej w Klinice Akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, stale poszerzana i aktualizowana wiedza w zakresie traumatologii i ortopedii rekonstrukcyjnej oraz obserwacja i analiza pacjentów po operacjach daje mi możliwość fachowej i obiektywnej oceny schorzenia każdego pacjenta i dokonania wyboru optymalnej metody leczenia. Aktywny udział w szkoleniach i kongresach oraz praktyki ,,surgeon to surgeon’’ w renomowanych ośrodkach europejskich zapewniają leczonym przeze mnie pacjentom najwyższy standard usługi. Leczenie na najwyższym poziomie pod względem technologii medycznych jak i technik operacyjnych wydaje się być dla mnie standardem postępowania, a zadowolenie pacjenta najważniejszym celem do osiągnięcia. 


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa