CMS

Wiemy, że zdrowie jest czymś oczywistym do momentu wystąpienia choroby, urazu czy starzenia się. Nagle zdajemy sobie sprawę ze stanu naszych kości, stawów, mięśni, więzadeł, ścięgien czy nerwów. Ból wkracza w nasze życie i staje się jego częstym gościem. Na szczęście jest Centrum Medycyny Sportowej, gdzie można znaleźć pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Nie ważne jaki zawód się wykonuje. Ważne, aby trafić do CMS, gdzie zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów zadba o powrót do aktywności.
 
W naszym serwisie informacyjnym znajdziecie Państwo szereg możliwości. Przede wszystkim można dokonać rejestracji telefonicznej lub online i dowiedzieć się jak do nas dotrzeć. W dziale Aktualności znajdują się najnowsze wiadomości o tym co się dzieje w naszej Klinice Ortopedycznej.
 
Wszystkie dostępne zabiegi i procedury ortopedyczne przedstawiamy w dziale Klinika ortopedyczna. Zabiegi i metody rehabilitacyjne można poznać wchodząc w zakładkę Rehabilitacja.
 
CMS to nie tylko ortopedia i rehabilitacja. W naszej Klinice Ortopedycznej można także uzyskać porady specjalistów z innych dziedzin medycyny. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem dostępnych konsultacji w dziale Porady specjalistów.
 
Ważnym działem CMS jest diagnostyka, w zakres której wchodzi najnowocześniejszy aparat rezonansu magnetycznego 3T marki Philips Ingenia 3T oraz pracownia prób wysiłkowych i wydolnościowych ponadto USG, RTG, EMG, EEG.
 
Najbardziej skomplikowane zabiegi przeprowadzane są w szpitalu CMS. Informacje o tym jak się przygotować do pobytu szpitalnego oraz jak wygląda przebieg leczenia szpitalnego znajdują się w zakładce Szpital.
 
W dziale Edukacja przedstawiamy Państwu szereg informacji dotyczących profilaktyki, leczenia i rehabilitacji urazów ortopedycznych. Dział ten stanowi dla nas bardzo istotne narzędzie przekazywania pacjentom naszych doświadczeń.
 
Nasza polityka jakości: Pobierz dokument pdf 
 
Zapraszamy do Centrum Medycyny Sportowej.

 


©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa