Menu

Aktualności

CMS jako pierwszy ośrodek w Polsce rozpoczął stosowanie terapii iniekcji dostawowej nStride


Bardzo nam miło poinformować, że  Centrum Medycyny Sportowej jako pierwszy ośrodek w Polsce rozpoczął stosowanie iniekcji dostawowej  firmy ZIMMER BIOMET w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego  z użyciem N-stride – zestawu do przygotowania roztworu białek autologicznych.

Czytaj więcej

Dr n. med. Emilia Kurowska nominowana do nagrody Anioły Medycyny


Miło nam poinformować, że dr n. med. Emilia Kurowska została nominowana do grona lekarzy wyróżnionych do nagrody Anioły Medycyny. To już V jubileuszowa edycja nagrody, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Serce za Serce”. Podkreśla ono, że w procesie terapii relacja pacjent – lekarz – farmaceuta jest źródłem odwagi i siły w walce z chorobą, a dobro i zdrowie pacjenta powinno być istotą służby zdrowia.

Czytaj więcej

CMS i FRMS organizatorem Sympozjum pt.
„Świadome/programowe uprawianie sportu”


17 Lutego 2017 r,
 

Szanowni Państwo, 
 

Uprzejmie informujemy, że 5 kwietnia 2017 roku w Warszawie odbędzie się w siedzibie Fundacji Rozwoju Medycyny Sportowej sympozjum pt. „Świadome/programowe uprawianie sportu” organizowane przez Centrum Medycyny Sportowej oraz Fundację Rozwoju Medycyny Sportowej.

Czytaj więcej

Prezes Zarządu CMS - Maryla Gałczyńska - wśród laureatek rankingu „100 KOBIET BIZNESU”


Miło nam poinformować, że Pani Prezes Maryla Gałczyńska  została wyróżniona w szóstej edycji rankingu „100 KOBIET BIZNESU” w kategorii:  Firmy z przychodem ze sprzedaży do 50 mln zł. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem budowy pozycji CMS na dynamicznie rozwijającym się rynku usług medycznych poprzez stały rozwój i inwestycje w nowoczesny sprzęt a także  poprzez rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie zarządzania. CMS jako ośrodek zbudowany na stabilnych podstawach finansowych jest sprawdzonym i zaufanym partnerem dla pacjenta, lekarzy i dostawców współpracujących z CMS. Składamy gratulacje wszystkim pozostałym laureatkom tego zaszczytnego wyróżnienia.

Czytaj więcej

DR N. MED. PIOTR ŻBIKOWSKI W CMS


Cieszymy się, że do grona naszego zespołu dołączył dr  n. med. Piotr Żbikowski, uzupełniając w ten sposób zespół ortopedów, pracujących w CMS.

Jesteśmy dumni, że ogromna wiedza i doświadczenie uzupełni naszą bogatą ofertę leczenia ortopedycznego. 

Zapisy 22-592-93-05 do 10.

Czytaj więcej

©Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie 2015

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa